O mnie
Strony www
Panoramy
Komputery
Kontakt

Zajmuję się m.in. tworzeniem stron internetowych. Moje strony powstają w technologii PHP/CSS co zapewnia pełną interaktywność oraz możliwość dokonywania zmian na stronie przez właściciela bez konieczności posiadania wiedzy z zakresu tworzenia witryn. Dołączam do stron również wstawki FLASH dzięki którym strona nabiera dynamizmu.


Cała grafika do stron przygotowywana jest w profesjonalnych programach graficznych. Zapewnia to poczucie ładu i estetyki witryny. Staram się aby witryna odpowiadała gustom artystycznym odwiedzających witrynę gości, ponieważ tylko taka strona sprawi, iż prezentowany na niej produkt lub usługa będzie atrakcyjna.


Wszystkie strony testowane są na najpopularniejszych przeglądarkach, m.in. Internet Explorer, Netscape Navigator, Mozilla Firefox. Działają niezależnie od rozdzielczości ustawionej na ekranie odwiedzającego stronę, co powoduje iż strona nie "rozjeżdża się" przy większych rozdzielczościach.


Jeśli jesteście Państwo zainteresowani stworzeniem własnej witryny internetowej oraz jej publikacją w internecie, proszę skorzystać z formularza zamieszczonego w dziale "Kontakt".

 

Przygotowanie projektu i wyceny strony nic nie kosztuje!

 

Poniżej przedstawiam strony www mojego autorstwa:

>> kliknij i zobacz Galerię Realizacji <<


Katering Piekielnie Dobre - www.piekielniedobre.com.pl
www.piekielniedobre.com.pl Strona firmy oferującej katering we Wrocławiu. Firma posiada dwa lokale gastronomiczne: Bar studencki przy ul. Różyckiego we Wrocławiu oraz Gyros w Siechnicach. Panel administratora do zarządzania treścią na stronie.
Centrum Adrenaliny - www.centrumadrenaliny.pl
www.centrumadrenaliny.pl.pl Interaktywna strona parku pokazująca wszystkie atrakcje Centrum Adrenaliny. Na stronie znajdują się galerie zdjęć i filmów. Panel administratora do zarządzania treścią na stronie.
Diecezjalny Dom Formacyjny - www.ddf.nysa.pl
www.ddf.nysa.pl.pl Strona internetowa Diecezjalnego Domu Formacyjnego w Nysie. Strona z panelem administratora do zmiany treści oraz interaktywnym systemem rezerwacji.
Parafia św. Piotra i Pawła w Nysie - www.piotripawel.nysa.pl
www.piotripawel.nysa.pl Strona Parafii św. Piotra i Pawła w Nysie wraz z Panelem administratora do zmiany treści na witrynie. Automatycznie generowana podstrona z liturgią na dany dzień.
Hurtownia zabawek Atma - www.e-toys.pl
www.e-toys.pl Strona hurtownii zabawek z Wrocławia - Atma. Strona jest interaktywnym sklepem internetowym przedstawiającym asortyment hurtowni.
Popielany - www.popielany.pl
www.popielany.pl Strona internetowa wrocławskiej firmy budowlanej. Strona wraz z panelem administratora oraz interaktywnymi galeriami zdjęć. Popielany Księskie to zespół domów jednorodzinnych położonych w rejonie ul. Leona Popielskiego we Wrocławiu.
Szkoła Językowa Perfect - www.perfect.nysa.pl
www.perfect.nysa.pl Strona internetowa szkoły językowej w Nysie. Strona wraz z panelem administratora.
Kominki-Stylowe - www.kominki-stylowe.pl
www.kominki-stylowe.pl Producent stylowych kominków marmurowych z Burgrabic. W swojej ofercie posiada również wykokanie instalacji ogrzewania kominkowego oraz wyrób parapetów z kamienia. Strona posiada panel administratora do zarządzania treściami na stronie.
KMEiF - www.kmeif.pwr.wroc.pl
www.kmeif.pwr.wroc.pl Oficjalna strona internetowa Katedry Metrologii Elektronicznej i Fotonicznej Politechniki Wrocławskiej. Witryna - intranet służąca jako platforma wymiany informacji, materiałów dydaktycznych pomiędzy pracownikami i studentami. Witryna posiada strefę chronioną indywidualnym hasłem dla pracowników, w której każdy pracownik może modyfikować swoje dane w profilu.
Eko-Kominki - www.eko-kominki.eu
www.eko-kominki.com Nanny Interiors jest generalnym i wyłącznym dystrybutorem francuskich kominków Directcheminee na bio-ethanol. Strona przedstawiająca ofertę kominków ekologicznych wraz z panelem administratora do zarządzania treściami na stronie.
Grechtrans - www.grechtrans.pl
www.grechtrans.pl Grechtrans to firma spedycyjna oferująca transport międzynarodowy. Strona w polskie, angielskiej, i niemieckiej wersji językowej. Posiada formularz - zlecenie transportowe. Dodatkowo panel zarządzania treściami na stronie.
Grechmoto - www.grechmoto.pl
www.grechmoto.pl Strona internetowa nyskiego sklepu z motocyklami. Projekt wraz z panelem do zarządzania treścią oraz sklepem internetowym.
ALMAR - www.almar.nysa.pl
www.almar.nysa.pl Strona internetowa firmy z Burgrabic, wzkonującej mury, ogrodzenia, podjazdy z kostki brukowej, granitowej. Na stronie można zapoznać się z ofertš jak i oglądnąć w galerii realizacje. Strona posiada galerię w technologii Flash oraz panel administratora do zarządzania treściami na stronie.
NOR Nysa - www.nor.nysa.pl
www.nor.nysa.pl Nowa wersja strony internetowej Nyskiego Ośrodka Rekreacji z siedzibą w Skorochowie. Strona posiada autorski panel zarządzania treściami na stronie. Dodatkowo na stronie zamieszczony jest obraz z kamery internetowej oraz aktualna temperatura otoczenia nad jeziorem nyskim.
ER-Studio - www.er-studio.pl
www.er-studio.pl Strona internetowa Wrocławskiej firmy Projektowej ER-Studio wraz z panelem do zarządzania treścią.
Neverest - www.neverest.pl
www.neverest.pl Strona internetowa Wrocławskiej firmy organizującej imprezy dla firm wraz z panelem do zarządzania treścią.
Coolturka - www.coolturka.pl
www.coolturka.pl Witryna pubu Coolturka we Wrocławiu przy ulicy Odrzańskiej. Strona posiada łatwy w obsłudze panel administratora do zarządzania treściami na witrynie. Grafika wykonana przez firmę Art4Net.
Adrenalina Park - www.adrenalina-park.pl
www.adrenalina-park.pl Zapraszam do parku rozrywki pod Wrocławiem. W parku znajduje się wiele atrakcji tj. park linowy, tyrolki, zorba, paintbal i wiele innych. Czas spędzony w Adrenalina Parku na pewno nie będzie czasem straconym. Strona posiada panel administratora do zarządzania treściami na stronie. Docelowo na witrynie parku będą zamieszczone interaktywne panoramy 3D.
Chatka przy Jatkach - www.chatkaprzyjatkach.pl
www.chatkaprzyjatkach.pl Urządzona w starodawnym wiejskim stylu restauracja we Wrocławiu, serwująca przepyszne potrawy kuchni polskiej. Strona posiada łatwy w obsłudze panel zarządzania treściami. Polecam ten lokal! :)
MJB Meble - KROMAG Polska - www.mjb-meble.pl
www.mjb-meble.pl Strona internetowa polskiego przedstawiciela austriackiego producenta metalowych mebli. Strona wraz z panelem administratora.
ADTECH - www.adtech.pl
www.adtech.pl Witryna internetowa generalnego importera drukarek termicznych firmy Extech. Strona wykonana wraz z automatycznym systemem ewidencji zakupu i serwisu urządzeń. Dodatkowo panel zarządzania treściami.
Zakład Usług Pogrzebowych Janusz Piskorski - www.pogrzeby.nysa.pl
www.pogrzeby.nysa.pl Strona internetowa Zakładu Usług Pogrzebowych - Janusz Piskorski w Nysie. Witryna typowo o charakterze informacyjno / reklamowym. Posiada panel administratora do zmian treści na stronie
MZK Nysa - www.mzk.nysa.pl
www.mzk.nysa.pl Strona nyskiej spółki - Miejskiego Zakładu Komunikacji. Na stronie znajduje się interaktywny rozkład jazdy autobusów wraz z mapkami i naniesionymi na nich trasami autokarów. Dodatkowo administrator strony ma możliwość samodzielnej zmiany w rozkładach jazdy, gdy zajdzie taka potrzeba. Zapraszam do odwiedzenia strony i skorzystania z rozkładów jazd.
Krzysztof Szymański - www.kszymanski.com
www.kszymanski.com Oficjalna strona domowa zawodnika Motocyklowych Mistrzostw Polski - Krzysztofa Szymańskiego. Na stronie można poczytać życiorys zawodnika i popodziwiać zdjęcia ze wszystkich sezonów w jakich Krzysiek uczestniczył. Podczas trwania sezonu na stronie można znaleźć aktualne wiadomości z toru. Zapraszam!
NZS Uniwersytetu Wrocławskiego - www.nzswroclaw.pl
www.nzswroclaw.pl Strona internetowa Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego. Administrator strony ma możliwość samodzielnego dodawania newsów, zatem członkowie zrzeszenia są na bieżąco informowani o bieżących wydarzeniach. Poza newsami znaleźć na stronie można profile członków zrzeszenia oraz historię i galerię zdjęć z różnych wypraw.
Geoserwis SC - www.geoserwis.pl
www.geoserwis.pl Strona przedsiębiorstwa geodezyjno - kartograficznego GEOSERWIS S.C. w Nysie. Wygląd strony nawiązuje do kategorii w jakiej działa firma, tzn. w tle jak i na nagłówku i menu znajdują się wstawki z map i szkiców. Strona jest stroną typowo reklamową, choć posiada ciekawy element jakim jest "Serwis pobierań". Serwis ten służy do wymiany plików (w tym przypadku map) pomiędzy kontrahentami, a firmą. Każdy klient firmy, który korzysta z wymiany plików, otrzymuje swój login, dzięki któremu może się zalogować do serwisu i pobrać pliki, które są jemu dedykowane.
Sklep Motoryzacyjny KROMERA 6 - www.bagazniki.sklep.pl
www.bagazniki.sklep.pl Strona internetowa sklepu Motoryzacyjnego z Wrocławia. Zastosowana technologia PHP pozwala właścicielowi sklepu dodawać na swoją witrynę produkty wraz z opisami i zdjęciami w poszczególnych kategoriach. Dodatkowo na witrynie istnieje możliwość zakupu poprzez sklep internetowy przedstawionych części motoryzacyjnych. Sklep jest tak stworzony aby klient zamawiający mógł przed dostarczeniem wiadomości o zakupie do sklepu, zautoryzować zamówienie.
Nowiny Nyskie - www.nowinynyskie.com.pl
www.nowinynyskie.com.pl Strona internetowa redakcji Nowin Nyskich. Wykonana została z użyciem technologii PHP, dzięki której redaktorzy samodzielnie bez znajomości kodu HTML mogą dokładać artykuły, zdjęcia itp. na stronę. Dodatkowo na stronie znajdują się komponenty interaktywne, tj. chat, sonda oraz forum które można w dowolny sposób rozbudowywać i moderować.
Villa Navigator - www.villanavigator.pl
www.villanavigator.pl Witryna typowo reklamowa Villi Navigator w Nysie. Na stronie znajduje się wiele zdjęć pokoi oraz całego budynku. Strona ma za zadanie zaprezentowanie Villi jako miejsca wyjątkowego, gdzie goście mogą na czas pobytu w Nysie wypocząć i zrelaksować się.
Sklep Motoryzacyjny Autobarti - www.autobarti.pl
www.autobarti.pl Strona jednego ze sklepów motoryzacyjnych we Wrocławiu. Strona ma za zadanie prezentować najgorętsze promocje w sklepie. Dzięki wbudowanemu w stronę sklepowi internetowemu istnieje możliwość zrobienia zakupów przez internet. Kolorystyka przyjazna dla oka w odcieniach jesieni.
Okno na Polskę - www.oknonapolske.bartim.pl
www.oknonapolske.com Witryna firmy zajmującej się produkcją rękodzieła jakim są koszule, poszewki, obrusy lniane z ręcznie naniesionymi malowidłami na nie. "Okno na Polskę" bo tak nazywa się ta firma, zażyczyła sobie stworzenia strony w trzech wersjach językowych oraz z możliwością uruchomienia w późniejszym czasie sklepu internetowego, dzięki któremu będzie miała możliwość rozprowadzania swoich wyrobów w Polsce jak i poza granicami naszego kraju. Sklep internetowy za pare dni powinien zostać uruchomiony.
Nyski Dom Kultury - www.ndk.nysa.pl
www.ndk.nysa.pl Strona Nyskiego Domu Kultury prezentuje osiągnięcia z zakresu kultury w regionie. Na stronie można znaleźć bieżące informacje odnośnie imprez organizowanych przez NDK, jak i sprawozdania z różnego rodzaju zabaw, imprez które miały miejsce w NDKu.
Nyski Ośrodek Rekreacji - www.nor.nysa.pl
www.nor.nysa.pl Strona internetowa Nyskiego Ośrodka Rekreacji z siedzibą w Skorochowie. Witryna za zadanie ma reklamowanie walorów turystycznych Nysy. Na stronie można przejrzeć ofertę ośrodka (jezioro, kąpielisko, basen, stadion), zobaczyć jakie imprezy mają się odbyć w najbliższym czasie, bądź obejrzeć fotoreportaż z imprez, które już się odbyły. Na stronie znajduje się aktualny cennik wszystkich usług świadczonych przez NOR.
I LO Carolinum w Nysie - www.carolinum.bartim.pl
www.carolinum.edu.pl Niegdyś oficjalna witryna I Liceum Ogólnokształcącego Carolinum w Nysie. Znajduje się tutaj ciekawy dział, mianowicie "spacer po szkole", dzięki któremu można zwiedzić szkołę i zobaczyć jak wyglądają obecnie klasy. Dodatkowo na stronie jest chat, który umożliwia rozmowy uczniów, nauczycieli bądź też absolwentów szkoły. Znajduje się tutaj również spis całego grona pedagogicznego, zdjęcia klas uczących się w Liceum oraz wiele innych...
Hotel Piast w Nysie - www.piast.bartim.pl
www.hotel-piast.com.pl Nieoficjalna strona jednego z nyskich hoteli. Hotel Piast znajduje się najbliżej nyskiego rynku. Na stronach znajduje się cennik oraz galeria zdjęć prezentujących hotel oraz restauracje znajdującą się w hotelu.
Strona klasy 4m2 z Carolinum - www.em2.bartim.pl
www.em2.friko.pl Strona mojej klasy z liceum - 4m2. Stronka wymaga specjalnego logowania, gdyż znajdują się tam dane osób. Na stronie - chat, na którym możemy porozmawiać, zdjęcia ze wszystkich imprez i wycieczek, spis nauczycieli, którzy nas uczyli, forum klasowe oraz opinie o poszczególnych uczniach pisane przez nas samych, czyli my o innych z klasy.

 

 

     

© Bartosz Majdański 2007

 

Strona bartim.pl jest zgodna ze standardami XHTML 1.0 organizacji w3c.org.  Poprawny CSS!